KATEGORİLER Sık Kullanılanlara Ekle

Aile Filtresi

Yayın Seçenekleri:

SD SD HD HD+

Kanaltürk Tv SD Yayın

Hata Bildir Sinema Modu

Hata Bildirx

Aşağıdaki hata bildirim formunu doldurarak sorunu bildiriniz.

Vazgeç


Kanal: Kanaltürk Tv
Yayın: SD

 • Yorumlar
 • Kanal Bilgisi
 • Paylaş
 • Sitene Ekle
 • Facebook ile yorum yap

  E-Posta ile yorum yap

   Henüz hiç yorum yapılmamış.

 • Kanal Adı Kanaltürk Tv
  Yayın Seçenekleri SDHD
  Kategori(ler) Genel
  İstatistik 30320 izlenme , 0 yorum

  2004 Haziran ayında gazeteci Tuncay Özkan tarafından kurulmuştur.

  Bir dönem sadece İstanbul'da, VHF bandı üzerinden yayın yapan televizyon kanalı, Tuncay Özkan'ın kanalı satın almasıyla daha önce Doğan Yayın Grubu'nun Mecidiyeköy'de bulunduğu binaya yerleşmesi ve programlı yayına geçmesi ile beraber daha etkili bir kanal haline gelmiştir. Karasal yayın ile birçok ilde, Türksat aracılığı ile tüm Türkiye, Doğu Avrupa ve Orta Asya'ya yayın yapmaktadır.

  12 Mayıs 2008 tarihi itibariyla Koza Grubu tarafından satın alınmıştır. Kanaltürk Ana Haber'i hafta içi Ekin Olcayto, hafta sonu ise Emre Buga sunmaktadır.

  2007 Sertel Demokrasi Ödülü'ne layık görülmüştür. 26 Mart 2014 tarihinde RTÜK tarafından ulusal yayın hakkı iptal edilmiştir. [3] 18 Ağustos 2014 tarihinde 16:9 yayın formatına geçmiştir. 1 Eylül 2014 tarihinde HD yayına başlamıştır. Kanalın HD yayını D-Smart'ta, Filbox'ta ve de Türksat 4A uydusu üzerinden yayına devam etmektedir. Tivibu platformu üzerindeki yayınları 27 Eylül 2015 tarihinde, Digiturk platformu üzerindeki yayınları 8 Ekim 2015 tarihinde ve Teledünya-Kablo TV platformu üzerindeki yayınları 12 Ekim 2015 tarihinde sonlandırılmıştır.

  Kanaltürk, Türkçe içerikli, özel bir televizyon kanalıdır. Kanalın Türksat yayını 28 Ekim 2015 tarihinde 16:30 saatlerinde durdurulmuştur.[1]Daha sonra Türksat uydusundan çıkarılan kanal,[2] şu an yayınlarına, Eutelsat 10A uydusu ve internet üzerinden devam etmektedir.

  kanaltürk tvkanaltürk tv hdkanaltürk tv canlıkanaltürk tv izlekanaltürk tv canlı izlekanaltürk tv livekanaltürk tv hd canlıkanaltürk tv hd izlekanaltürk tv hd canlı izlekanaltürk tv hd liveulusal kanalkanal türk
 • Kanaltürk Tv kanalını sitene ekle

  Bu kanalı sitene ekleyebilmek için aşağıda ki kodu kopyala.

10 Line Canlı Tv İzle; İnternet ortamında tv keyfine devam etmek için doğru yerdesiniz. Canlı Tv izlemenin keyfini sürekli yeni eklenen kanallar ve mümkün olan en yüksek kaliteden izlemenin keyfini çıkartın.

10 Line Canlı Tv İzle sitemizdeki kanalların sorumluluğu yayıncı kuruluşa aittir.Yayın sahipleri hak talebine bulunursa 7 gün içerisinde değerlendirilmeye alınır ve talep edilen yayın kaldırılır.iletisim bölümününden bize ulaşabilirsiniz.

© 2022 10 Line Canlı Tv • Tüm Hakları Saklıdır. Dost Siteler: Yetişkin HikayelerTakipçi HilesiErotik Filmler