KATEGORİLER Sık Kullanılanlara Ekle

Aile Filtresi

Yayın Seçenekleri:

SD SD HD HD+

Trt World SD Yayın

Hata Bildir Sinema Modu

Hata Bildirx

Aşağıdaki hata bildirim formunu doldurarak sorunu bildiriniz.

Vazgeç


Kanal: Trt World
Yayın: SD

 • Yorumlar
 • Kanal Bilgisi
 • Paylaş
 • Sitene Ekle
 • Facebook ile yorum yap

  E-Posta ile yorum yap

   Henüz hiç yorum yapılmamış.

 • Kanal Adı Trt World
  Yayın Seçenekleri SDHD
  Kategori(ler) GenelYabancı
  İstatistik 18391 izlenme , 0 yorum

  TRT World, TRT tarafından kurulan ve TRT int'in yerine uluslararası yayın yapacak olan televizyon kanalı. İngilizce olarak yayın yapmaktadır. TRT tarafından 1990 yılında açılan TRT İnt'in 2009 yılının Mayıs ayında kapanmasıyla TRT World'ün de TRT İnt'in yerine geçmesi bekleniyor. Kanal İngilizce ve Haber ağrılıklı bir kanal olacaktır. TRT World 18 Mayıs 2015'te test yayına başlayacak, 30 Haziran 2015'te ise normal yayın hayatına geçecektir. Kanal haber ağırlıklı bir yayın çizgisinde olup, BBC, Bloomberg, CNN ve Al Jazeera gibi kanallarda çalışmış tecrübeli ekran yüzlerini bünyesine katmıştır. National Geographic ve Discovery Channel kalitesinde belgesel yapımlarına da yer verecek olan TRT World devlet eliyle Türkiye'nin tanıtımını da yapmak için önemli bir araç olarak düşünülmüştür. 27 Ekim 2015'te uydu üzerinden yayınlar başlamıştır.

  trt worldtrt world canlıtrt world izletrt world canlı izletrt world hd canlıtrt world hd izletrt world hd canlı izle
 • Trt World kanalını sitene ekle

  Bu kanalı sitene ekleyebilmek için aşağıda ki kodu kopyala.

10 Line Canlı Tv İzle; İnternet ortamında tv keyfine devam etmek için doğru yerdesiniz. Canlı Tv izlemenin keyfini sürekli yeni eklenen kanallar ve mümkün olan en yüksek kaliteden izlemenin keyfini çıkartın.

10 Line Canlı Tv İzle sitemizdeki kanalların sorumluluğu yayıncı kuruluşa aittir.Yayın sahipleri hak talebine bulunursa 7 gün içerisinde değerlendirilmeye alınır ve talep edilen yayın kaldırılır.iletisim bölümününden bize ulaşabilirsiniz.

© 2022 10 Line Canlı Tv • Tüm Hakları Saklıdır. Dost Siteler: Yetişkin HikayelerTakipçi HilesiErotik Filmler