KATEGORİLER Sık Kullanılanlara Ekle

Aile Filtresi

Yayın Seçenekleri:

SD SD+ HD HD+

TGRT Eu SD Yayın

Hata Bildir Sinema Modu

Hata Bildirx

Aşağıdaki hata bildirim formunu doldurarak sorunu bildiriniz.

Vazgeç


Kanal: TGRT Eu
Yayın: SD

 • Yorumlar
 • Kanal Bilgisi
 • Paylaş
 • Sitene Ekle
 • Facebook ile yorum yap

  E-Posta ile yorum yap

   Henüz hiç yorum yapılmamış.

 • Kanal Adı TGRT Eu
  Yayın Seçenekleri SDSD AlternatifHDHD Alternatif
  Kategori(ler) Genel
  İstatistik 26666 izlenme , 0 yorum

  TGRT EU; İhlas Holding'e bağlı olan Huzur Radyo Tv A.Ş. şirketine aitti. Satış işlemi 20 Mayıs 2002 tarihinde gerçekleştirilerek borsaya İhlas Holding tarafından bildirilmiştir. Bu satış ile birlikte şirketin %56.5'i devredilmiş oldu. TGRT'yi satın alan ABD'li medya grubu News Corporation'ın sahibi Rupert Keith Murdoch'dır. News Corporation daha sonra bu şirketin diğer hissedarlarıyla da anlaşarak şirketin tümünü satın aldı.[kaynak belirtilmeli]

  Bu satış işlemi, İhlas Yayın Holding A.Ş'nin bağlı ortaklığı olan TGRT Haber TV A.Ş ve bu şirketin bünyesinde bulunan TGRT Haber ve TGRT FM Radyosu'nu kapsamış oldu.

  1 Temmuz 2009 tarihinde FOX Türk yayından kaldırılmış ve aynı frekansta TGRT EU kanalı yayın yapmaya başlamıştır.

  22 Nisan 2014'te logo ve format değişlikliği yapıp Avrupa'ya özgü programların yanında TGRT döneminden kalma dizleri yayınlamaya başlamıştır.

  tgrt eutgrt eu hdtgrt eu canlıtgrt eu izletgrt eu canlı izletgrt eu livetgrt eu hd canlıtgrt eu hd izletgrt eu hd canlı izletgrt eu hd live
 • TGRT Eu kanalını sitene ekle

  Bu kanalı sitene ekleyebilmek için aşağıda ki kodu kopyala.

10 Line Canlı Tv İzle; İnternet ortamında tv keyfine devam etmek için doğru yerdesiniz. Canlı Tv izlemenin keyfini sürekli yeni eklenen kanallar ve mümkün olan en yüksek kaliteden izlemenin keyfini çıkartın.

10 Line Canlı Tv İzle sitemizdeki kanalların sorumluluğu yayıncı kuruluşa aittir.Yayın sahipleri hak talebine bulunursa 7 gün içerisinde değerlendirilmeye alınır ve talep edilen yayın kaldırılır.iletisim bölümününden bize ulaşabilirsiniz.

© 2022 10 Line Canlı Tv • Tüm Hakları Saklıdır. Dost Siteler: Yetişkin HikayelerTakipçi HilesiErotik Filmler